Seko EsiBrīvs! Draugiem.lv Seko EsiBrīvs! Facebook
IeskatiesKontaktiPajautāMūsu draugi

Kas jauns?

Dodamies ārā: laser tag, airsofts un peintbols - aizraujoša alternatīva datorspēlēm

2018. gada 19. jūnijs
Šovasar “Esi Brīvs!” dodas ārā meklēt arvien jaunus veidus, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku. Daudz esam runājuši, ka “sēdēšanai pie datora vai telefonā nav jābūt vienīgajam veidam, kā atpūsties”, bet kas tad tiešām būtu konkurētspējīga alternatīva? Sarunā ar “GUNSnLASERS” pārstāvi Anniju Leiti iepazīstam interesantu un bezgala azartisku datorspēļu aizstājēju; par to, kas tas ir un kā darbojas- lasi intervijā!

Baltās šausmas – kā cīnieties ar pārlieku lielu cukura patēriņu ikdienā?

2016. gada 15. marts
Lai gan pamazām dabā jūtama sarosīšanās un tuvojas pavasaris, cilvēki gan darba slodzes dēļ, gan arī slinkuma dēļ joprojām daudz laika pavada iekštelpās un maz nodarbojas ar aktivitātēm. Viens no lielākajiem draudiem veselībai ir šķietami pavisam nevainīgais baltais pulveris mums tepat blakus. Tas ir cukurs mūsu tējās, dzērienos un uzkodās. Mūsdienās cukura patēriņš ir piedzīvojis teju eksplozīvu pieaugumu, un tā sekas ir jūtamas arī sabiedrībā.

Virtuālās realitātes bīstamās sekas

2014. gada 20. jūnijs
Sabiedrība ir labi informēta par to, cik nopietnas ir smēķēšanas, alkohola un narkotiku izraisītās sekas, taču par to, ka arī atkarība no mobilajām ierīcēm un tajās lietotajiem sociālajiem tīkliem var būt tikpat bīstama, cilvēki bieži vien pat neaizdomājas.

Dzīvojam moderno atkarību laikmetā

2014. gada 12. jūnijs
Vai jūs savam bērnam dotu alkoholu, lai nomierinātu un iepriecinātu brīvdienās? Pieņemu, ka 99 procenti vecāku par šādu jautājumu neizpratnē ieplestu acis. Emocionālākie pat būtu gatavi vicināt dūres kliedzot: “Tu gribi, lai mans bērns kļūst par alkoholiķi!?” Pieaugušie zina, cik postošas sekas var būt regulārai alkohola lietošanai. Pat tie, kuri ik pa laikam paši iedzer kādu glāzīti, apzinās, kā tas kaitē veselībai. Arī bērni un pusaudži ir pietiekami izglītoti ne tikai par to, cik bīstama ir atkarība no alkohola, bet arī narkotikām, smēķēšanas un tamlīdzīgi.

Draudzīgs festivāls

2013. gada 12. marts
No šī gada 20.aprīļa līdz 24.augustam tiks īstenots sabiedrisks projekts: "Es esmu, Tu esi Draudzīgs. Cilvēkiem, Videi, Sev."

Atkarību profilakses materiāli

2013. gada 28. janvāris
Projekta "Video stāsti "Esi brīvs!"" ietvaros izstrādātie mācību materiāli sākumskolu skolotājiem.

Alkohola atkarības profilakses projekts "Esi neatkarīgs!"

2012. gada 22. novembris
Turpinot atkarību profilakses izglītojošo programmu, ko AS „Cēsu alus” jau realizē kopš 2011. gada pavasara, šoruden skolēniem būs iespēja piedalīties interaktīvā pasākumā par alkohola atkarības profilakses tematu.

Rīgas dome izsludina ideju konkursu jauniešiem

2011. gada 8. septembris
Rīgas dome izsludinājusi ideju konkursu "Dzīve bez atkarībām" bērniem un jauniešiem vecuma grupā no 9 līdz 18 gadiem, kuri mācās vai dzīvo Rīgā, lai iesaistītu jauniešus atkarību profilaksē.

Informācija par projektu „Video stāsti „Esi brīvs!””

2011. gada 10. februāris
Projekta mērķis:
Uzlabot situāciju Latvijā atkarību profilakses jomā jaunākā skolas vecuma bērnu izglītošanā, izmantojot jauniešu dzīves pieredzi un izstrādājot inovatīvus metodiskos materiālus.

Jauns nodarbību cikls nākamajam mācību gadam

2010. gada 14. maijs
Jauns "Esi brīvs!" nodarbību cikls - diskusija un improvizācija SARUNAS PAR ATKARĪBĀM CAUR ATTIECĪBĀM. Piedāvājums skolām 2010./2011. mācību gadam.

2009. gadā paveiktais

2010. gada 14. aprīlis
Pateicoties saviem atbalstītājiem, biedrībai "Esi brīvs!" ir izdevies realizēt plānoto un ir izvirzīti mērķi nākamajam gadam.

Atsāk izglītojošās nodarbības Latvijas skolās

2009. gada 16. oktobris
Biedrības "Esi brīvs!" psiholoģe Dace Freiberga 2009.gada 5.oktobrī atsāka izglītojošās nodarbības Latvijas skolās

Uzsākts sabiedrisks projekts: http://www.talkot.lv/

2009. gada 20. februāris
Uzsākts sabiedrisks projekts Latvijas sakopšanas talka „Sakopsim vidi - mainīsim dzīvi!”

Turpina izglītojošās nodarbības Latvijas skolās

2009. gada 13. janvāris
Biedrības "Esi brīvs!" psiholoģes Ilona Gaile un Dace Freiberga 2009.gada 13.janvārī turpina izglītojošās nodarbības Latvijas skolās

Jaunas ekrāna tapetes Tavam datoram

2008. gada 21. oktobris
Lejuplādē jaunas ekrāna tapetes savam datoram

Uzsākts sabiedrisks projekts

2008. gada 13. oktobris
No 2008. gada 10. oktobra līdz 2008. gada 2. decembrim tiek organizēts un realizēts sabiedrisks projekts "Katram bērnam ir tiesības uzaugt savā ģimenē".

Jauna mājas lapa esiBrivs.lv

2008. gada 16. oktobris
Mājas lapā esiBrivs.lv piedāvās visplašāko informāciju par atkarībām un kā cīnīties ar tām

Atsāk izglītojošās nodarbības Latvijas skolās

2008. gada 9. oktobris
Biedrības "Esi brīvs!" psiholoģes Ilona Gaile un Dace Freiberga 2008.gada 9.oktobrī atsāka izglītojošās nodarbības Latvijas skolās
Vārda dienas svin: Alberts, Madis
2024. gada 18. jūnijs

Mēs labi apzināmies dažādu atkarību iespējamību, tāpēc kā korporatīvi sociāli atbildīgu uzņēmēju pārstāve LSBA nolēma iesaistīties un atbalstīt šādu nopietnu, visai sabiedrībai nepieciešamu projektu.

Ģirts Ludeks

 
Kā Tu domā, vai Tu esi atkarīgs?
Kopā balsojumu - 10012
 

Mūs atbalsta: