Seko EsiBrīvs! Draugiem.lv Seko EsiBrīvs! Facebook
IeskatiesKontaktiPajautāMūsu draugi

Kas jauns?

Startē diennakts apmācību cikls Ogres novada jaunatnes līderiem

2022. gada 14. novembris
Biedrība “Esi brīvs!” sadarbībā ar Oveselību 4.-5.novembrī Ogresgala Tautas namā un pamatskolā organizēja un vadīja diennnakts nometni jauniešiem “Esi brīvs no atkarībām”.

Izglītojošu semināru cikls audžu vecākiem un aizbildņiem

2022. gada 17. jūnijs
7.,8.,15., un 16.jūnijā sadarbībā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, ZOOM tiešsaistē tika rīkoti praktiski semināri par procesa un vielu atkarībām pusaudžu un jauniešu vidē.

Apmācības par atkarību tematiem bērnu sociālās aprūpes centru darbiniekiem

2022. gada 27. maijs
26.maijā Vidzemes plānošanas reģiona projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros, Esi brīvs! speciālists vadīja apmācības par procesa atkarību problemātiku pusaudžu vecumā bērnu sociālās aprūpes centru darbiniekiem.

Nodarbības vecākiem par jauno tehnoloģiju pārmērībām bērnu ikdienā

2022. gada 19. maijs
5., 11., 18.maijā Siguldas novada pašvaldības Sociālais dienests sadarbībā ar biedrību “Esi brīvs” organizēja 3 nodarbību ciklu vecākiem “Digitālās pārmērības, riksi un audzināšanas izaicinājumi ģimenē”. Nodarbības tika nodrošinātas Siguldas novada bērnu un jauniešu vecākiem ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Sarunu cikls par atkarību izraisošu un narkotisko vielu lietošanu ar Edgaru Caicu

2021. gada 12. novembris
Tiešsaistes nodarbības, lai veicinātu izpratni par atkarību (alkohols, tabaka, narkotikas, procesu atkarības) izplatību un riskiem darbspējīgo iedzīvotāju vidū jūrmalas pašvaldībā.

Nodarbības skolēniem par atkarības jautājumiem un mentālo veselību

2021. gada 30. septembris
Papildus aktivitātēm, kas saistītas ar atkarību problēmjautājumiem, biedrība uzsāk īstenot praktiskas grupu nodarbības par mentālo veselību vecāko klašu skolēniem.

Konference: Jauni un jaudīgi - digitālais gads

2021. gada 23. augusts
Mūsu atkarības profilakses speciālists Edgars Caics uzstājas konferencē probācijas dienesta darbiniekiem darbā ar bērniem un jauniešiem.

Jauna terapeitiskā grupa jauniešiem trešdienu vakaros (tiešsaistē)

2021. gada 25. februāris
Terapeitiskā grupa "Pāridarījums" ir adresēta jauniešiem, kuri cietuši vardarbību un turpina izjust tās klātbūtni savās šodienas attiecībās. Grupa sāks savu dzīvi 10.martā. Dalība grupā ir bezmaksas!

Terapeitiskā grupa jauniešiem otrdienu vakaros (tiešsaistē)

2021. gada 8. janvāris
Terapeitiskā grupa tiek organizēta ar Ziedot.lv finansiālo atbalstu kā turpinājums labdarības maratonā Dod pieci! aizsāktajam tematam par vardarbības mazināšanu ģimenē un attiecībās. Grupa sāks savu dzīvi 18.02.2021. plkst.18:00. Dalība grupā ir bezmaksas!

Tiešsaistes konsultācijas, semināri un grupu nodarbības pandēmijas laikā

2020. gada 2. novembris
Biedrības "Esi brīvs!" speciālisti sniedz konsultācijas bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem (individuāli vai grupā) bezmaksas vai par simbolisku klienta līdzfinansējumu.

Iniciatīva portālā ManaBalss.lv

2020. gada 21. oktobris
Aicinām parakstīt iniciatīvu “Par pietiekamu finansējumu pašvaldībām atkarību prevencijas programmu īstenošanai”.

Atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem

2018. gada 18. oktobris
Ar mērķi atbalstīt no spēlēm atkarīgos un līdzatkarīgos cilvēkus Latvijā atklāta iniciatīva “Spēles brīvība”. Tās ietvaros kampaņas mājas lapā www.spelesbriviba.lv iespējams veikt speciālistu izstrādātu testu atkarības un līdzatkarības riska noteikšanai, kā arī saņemt profesionālu psihoterapijas speciālistu konsultācijas, zvanot uz atbalsta tālruni 29323202.
Vārda dienas svin: Lolita, Vitolds
2024. gada 30. maijs

Nav viegli laimi atrast sevī un nav iespējams to atrast jelkur citur.

Agnese Replaira, The Treasure Chest

 
Kā Tu domā, vai Tu esi atkarīgs?
Kopā balsojumu - 10009
 

Mūs atbalsta: