Seko EsiBrīvs! Draugiem.lv Seko EsiBrīvs! Facebook
IeskatiesKontaktiPajautāMūsu draugi

Mūsu darbi

» Izglītojošie semināri
Esi brīvs! organizē izglītojošus seminārus vecākiem un skolēniem. Esam viesojušies vairāk kā 280 skolās gan Latvijas pilsētās, gan lauku reģionos.
» Seminārs Cēsu novada pedagogiem
2009. gada 29. oktobrī biedrības Esi brīvs! psiholoģe Dace Freiberga vadīja semināru Cēsu novada pedagogiem„Saruna ar pusaudzi krīzes situācijā”.
» Dziesma Esi brīvs!
Viena no populārākajām 2007.gada Latvijas hip-hop dziesmām "Esi brīvs!” tapa, biedrībai Esi brīvs! sadarbojoties ar populāriem repa mūzikas izpildītājiem Pikaso, Gustavo un R-viss.
» Plakātu konkurss
2007.gada nogalē biedrība Esi brīvs! izsludināja plakātu konkursu skolēniem „Dzīve bez atkarībām — brīva un krāsaina”, aicinot iesūtīt darbus, kuros attēlots, kāda ir atkarīga cilvēka dzīve un kāda tā ir, ja esi brīvs no jebkādām atkarībām.
» Seminārs pedagogiem
2008. gada 21. maijā biedrības Esi brīvs! psiholoģes Ilona Gaile un Dace Freiberga Aizupes pamatskolā vadīja semināru pedagogjiem „Saruna ar jauniešiem kritiskās situācijās”.
» Pārgājieni
2008. gadā no 15.-17. jūnijam, no 27.-28. jūnijam, no 25.-26. jūlijam un no 28.-29. jūlijam biedrības Esi brīvs! psiholoģes Ilona Gaile un Dace Freiberga sagatavoja un realizēja savu ilgi loloto ideju: jauniešu pret atkarības pārgājienus jeb „Interesantas brīvdienas skaidrā prātā”, kas notika Ikšķilē un Jūrkalnē.  
» Ekrāna tapetes
Lejuplādē jaunas ekrāna tapetes savam datoram
» Attiecības: bērni – vecāki
No 2008. gada 25. maija līdz 2008. gada 30. jūlijam tiek organizēts un realizēts sabiedrisks projekts "Attiecības: bērni - vecāki".
» Katram bērnam ir tiesības uzaugt savā ģimenē
No 2008. gada 10. oktobra līdz 2008. gada 2. decembrim tiek organizēts un realizēts sabiedrisks projekts "Katram bērnam ir tiesības uzaugt savā ģimenē".
» Sakopsim vidi-mainisim dzivi
2009. gada 28. martā notiks Vislatvijas sakopšanas talka piecos Latvijas reģionos: Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē, Latgalē un Rīgā.  
Vārda dienas svin: Mirdza, Žanete, Žanna
2023. gada 23. marts

Un galvenais: sev paliec uzticīgs. Tad nespēsi tu neīsts būt pret citiem.

Viljams Šekspīrs

 
Kā Tu domā, vai Tu esi atkarīgs?
Kopā balsojumu - 9827
 

Mūs atbalsta: